Vrecia na obilie, granule, uhlie, zeleninu ...

logo pekaren janovce

Čo dodávame

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom polypropylénových vriec už vyše 20 rokov. Pretože na Slovensku neexistuje priamy výrobca PP tkaných vriec, sme výhradnými zástupcami niekoľkých výrobných závodov zo zahraničia.

 

Polypropylénové tkané vrecia sú modernými obalmi, ktoré sa vyznačujú svojou nízkou hmotnosť a vysokou pevnosťou. Sú veľmi dobre skladné a aj veľké množstvá vriec zaberajú veľmi málo priestoru. V prípade potreby ich každý farmár alebo pestovateľa môže rýchlo použiť a daný tovar ihneď uskladniť alebo pripraviť na predaj a prevoz. Sú vhodné na balenie obilia, múky, granúl, cukru, uhlia, kŕmnych zmesí, peliet a v neposlednom rade aj ako protipovodňová bariéra. PP vrecia môžu byť vyrábané v rôznych prevedeniach. V sortimente uvádzame možnosti prevedenia jednotlivých vriec. V prípade, že neviete, ktoré vrece je pre Vás to najvhodnejšie tak nás neváhajte kontaktovať a mi Vám na základe Vašich požiadaviek pomôžeme nájsť vrece pre Vás.

 

Naplnené vrecia môžu slúžiť aj ako veľmi vhodná reklamná-kontakná plocha. Na vrecia vyhotovujeme aj farebnú potlač. Vďaka potlači sa môžete efektívne odlíšiť od konkurencie a zároveň aj propagovať Váš výrobok alebo spoločnosť. S grafickým návrhom Vám radi pomôžeme a vrecia Vám dodáme, už potlačené s Vašou grafikou.

 

Všetky vrecia sú vyrábané podľa štandardov ISO a sú zdravotne nezávadné a vhodné na balenie potravín.
Obaly AGRAX